Tyler Durden

Budu moct přijímat hovory na mobilu po vypršení platnosti kreditu?

Mám na mobilu u O2 předplacený kredit, jehož platnost po 12 měsících od poslední dobití skončí (tj. zkraje května). Pak by snad ještě měla běžet měsíční lhůta, po které mě úplně odpojí. Budu moct ještě v této lhůtě přijímat hovory a lze ještě v této lhůtě si koupit kredit, abych o SIM kartu a číslo nepřišel? Peníze došly, budou až patnáctýho ☹
Díky.

Nejlepší odpověď
iceT

ano,budeš moci přijímat hovory.

Další odpovědi
briketka10

já si musela dobít kredit do tří měsíců,
abych nepřišla o SIM a číslo, tak jsem
to udělala přišla mi od operátora SMS
stačí se zdarma informovat :)

Akzeret

Mně to jde ;)
Doplňuji:
A taky mám O2.