Budu moci na youtube zvýšit limit pro nahrávání když odstranim videa které jsou v nekterých zemích blokovány ?

Youtube

Nejlepší odpověď
anonym

Proces navýšení limitu… trvá dlouho a odstranění videí ve kterých je zvuková stopa s ochranou nemá vliv na jejich laskavou rychlost vyřízení. Při změně délce nahrávaných videí bude počítána také popularita a sledovanost. Proto svému kanálu a videím vytvořte propagaci – facebook, web, .. Jinak to může trvat rok. Zatím by pomohlo upladovat krátká videa s jiným tématem – třeba skrytá mamera, nehody, katastrofy. Tím se zvýší sledovanost a po čase se vrátit ke svému oblíbenému tématu a nahrávat si tam svoje delší. Někteří umělci si služby Youtube platí.