Brunette56

Budu mít při mykóze menstruaci?

Ahoj, prosím moc moc o info. Minulý týden mě začala trápit vaginální mykóza. Ve čtvrtek jsem měla dostat menstruaci. Ale ze čtvrtka na pátek jsem jen malinko krváce a od té doby tampon jen nepatrně zašpiním. Je to způsobeno mykózou? Docela se bojím, abych nebyla těhotná, děkuji moc za odpovědi a zkušenosti.

Odpovědi
anonym

Jak ti skončí menstruace, běž na gyndu, to doma asi nerozfoukáš, nejdřív teda zjistí, jestli jsi gravidní (myslím, že ne 🙂 ) a pak ti dá nějakej utrajch na tu mikozu, zavolej si tam co nejdřív, jestli tě vezmou hned, nebo jak.Možná by sis měla nechat rovnou napsat antikoncepci

marci1

Mykóza s menstruací nesouvisí. Začni se chovat zodpovědně, navštiv gynekologa, který Ti poradí, jaká antikoncepce je pro Tebe vhodná. 🙂

gecco

Mykóza menstruaci nebrání – takže ano, budeš menstruovat.
Během těhotenství ale menstruovat nebudeš – takže, jsi-li gravidní, menstruovat nebudeš…
😉
Navštiv svého gynekologa – některé antimykotické přípravky není vhodné během menzes používat.