Diviška

Budu mit narok na podporu a z čeho se vypočítá?

Dobrý den od 13.32018do 31.12.18jsem byla zamestnana.Ale od 1.1.2019 jsem zamestnana u jineho zamestnavatele vsak jen na tri měsíce.Bude se odpracovana doba zcitat abych mohla zadat o podporu v nezamestnanosti a z jakeho výdělku se to počíta.Z celych 12.mesicu nebo jen z poslednich 3.měsíců.děkuji

Odpovědi
Edison

Děkujeme za informaci. Na konci věty tázací se píše otazník.

ivzez

Podpora v nezaměstnanosti se vždy vypočte z průměrného
(nebo pravděpodobného) čistého výdělku z posledního zaměstnání.
Z předchozích zaměstnání se „vezme“ jen doba pojištění.