gandalf123

Budu ještě růst?

Chtěl bych se zeptat na to jestli ještě porostu. Nedávno mi bylo 15 a měřím 182 cm výška otce:170, matky:160. Za poslední rok jsem vyrostl kolem 10 cm. Oproti rodičům sem dost vysoký a v rodině nikoho nějak vysokého nemáme tak by mě to zajímalo, protože pár cm by mi ještě nevadilo, ale nechci být moc vysoký přijde mi to spíš na škodu.

Odpovědi
Kepler

Počítej s tím, že ještě o nějaký ten cenťák vyrosteš. Pokud by růst tímto zběsilým tempem pokračoval, uvažoval bych o hormonálním (resp. všeobecně lékařském) vyšetření.

Maru_DW

Podle mého názoru ještě povyrosteš, ale nebude to nijak kritická výška. 10 cm je velký skok za poslední rok, takže teď se to na 100% zpomalí a skončíš tak na max. výšce 188cm nebo i míň…