zvonisek

Budu herečkou?

Živit se tím?

Nejlepší odpověď
df

Ano

Další odpovědi
Drap

Určitě ne. Herečka musí mít aspoň trochu pod čepicí.

dubraro

Každá žena je herečkou.

Funna

tak jsem si na tebe vyložila karty, podívala se do křišťálové koule a zjistila, že určitě ne…živ se raději něčím užitečnějším…

Mc Merkurion

… hérečkou možná, herečkou třeba taky – ale jestli tě to uživí?

marci1

Ne.

klumprt

Pravděpodobně ne.

led

To niektorí, čo sa živia herectvom, nezistia ani pri odchode do penzie.
Herectvom sa dá uživiť, ale na jedného Herca pripadá množstvo iných hrajúcich na scéne, ktorí si tak nemôžu povedať, aj keď v pracovnej zmluve to majú napísané.
Herectvo je tvrdá rehola, herec sa musí dokázať prevteliť do postavy, nie len opakovať texty zo scenára, aj keď sa mu nechce.