hapiky

Buďte tak dobří, aby vás ostatní nemohli ignorovat. Správná úvaha?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Když budeš dobrý, okolí tě "odstřelí ", protože bude horší, a to se neodpouští.

Další odpovědi
Kepler

Asi takto: neprávná určitě není. Nikdo nemohl ignorovat matku Terezu, Ježíše Nazaretského ani Mahathmá Ghándiho. Bohužel nikdo nemohl ignorovat ani Hitlera, Stalina, Maa nebo Kima. Je na každém, co si vybere.

Lurius

Získáš si jen pozornost těch, jejichž pozornost je závislá na tvém úspěchu

paul1

Bývá to různé, záleží na tom, v jakém kolektivu se člověk pohybuje. Ale asi všude se najdou lidé přející a lidé závistliví.

elkon

Záležíš co budeš činit. Podle toho se tvé okolí zařídí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.