Silikon22

Jaká je podle vás udoucnost desktopových flash online her?

Ahoj,

chci se zeptat, jaká je podle vás budoucnost klasických desktopových her typu např.: http://www.her­ni.cz/

Zvítězí kompletně mobily, nebo i v budoucnu budou lidé hrát?

Pro to, že flashovky nezaniknou, svědčí fakt, že hry jsou stále kvalitnější a kvalitnější.

Zároveň ale mobily jsou lepší a lepší.

Co si o tom myslíte?

Odpovědi
MrnousakCZE

Flashovky nikdy nezaniknou, stále se budou tvořit, otázka je jestli o ně bude zájem, herní průmysl se nedá předpovídat, flashovky mohou začít raketově stoupat (ta méně pravděpodobnější možnost) nebo raketově stoupat, nebo mohou pomalu dojít ke své záhubě, ale jelikož se dělat flashovky moc peněžně nevyplatí a hry flashovkového typu se snadno často ovládají a jsou jednoduché tudíž se častěji dělají na mobily, tablety, pc, zároven se ale flashovky stále úctyhodně drží a možná to tak vydrží

setapouch

A flash player je stále děravější, takže, jak doufám, flash skončí brzy na smetišti dějin.