verka

Budou už václavky?

Už jste václavky našli?

Nejlepší odpověď
quentos

bude Václava, takže budou ;{)> ještě jsem žádnou nepotkal, ale vono stejně není moc o co stát, je to houba horší jakosti…

Další odpovědi
roxy52

Na houby chodím pravidelně a václavky už pomalu zase nejsou.Byly jich obalený celý pařezy.(Trutnov­sko).

lorja

Ano.Manžel včera donesl václavky a já z nich dneska uvařím polévku.

oskar

Včera jsem se byl podívat,ale zatím nic.Našel jsem pár kuřátek a bedle.

9 řemesel

Už v pátek v práci jednu.Hezká,trochu buclatá ale jedlá.Žádná horší jakost či kvalita.A včer u nás byly dvě.Mlely něco o Mohamedovi a nějakým Horovi.A vůbec jsem to nechápal-Přišly jen ony dvě.A odcházely o půlnoci(a pak , že nestraší !!),čtyři.Tak radši počkám na ty v lese.

elektrikář

Jednou jsem jich vezl domů velký trs i s kusem dřeva za dva dni než jsem se do nich pustil mi pěkně přerostly.Jsou to potvory rostou i na živých stromech.