Lukáš 001

Budou tento rok 2020 normálně i na školách, které vyhlašují další kola, například i druhé?

Děkuji za odpověď, četl jsem na internetu, že by měli normálně být, jinde zase , že ne. Ví tady někdo přesně, jak to bude?

Děkuji za odpovědi ✔️

Odpovědi
nyjono

Co kdybys napsal, co přesně chceš vědět.
Každý neví, jaký kola myslíš a už vůbec ne, když píšeš, že nějaký kola být měli, protože já si myslím, že by spíš být měly.
Nejrelevantnější odpověď ti asi dá vedení té které školy, o kterou se jedná.