Lukáš Rusek

Budou tady ta omezení navždy?

Myslíte si, že tady budou v tomhle státě ta opatření jako jsou roušky spíše respirátory, testy a protiústavní jednání vlády a vlastně dá se říct takové nucené dobrovolné očkování navždy dokud nás nedonutí se nechat očkovat? Třeba nás pak nepustí do obchodu bez očkování pak se zjistí že očkování obsahuje nějaké škodlivé látky a tak dále a vláda nás úplně ovládne. Co si o tom myslíte? Myslíte že to tak bude nebo máte někdo jiný názor? PS: určitě Pfizeru apod… nezáleží na zdraví obyvatelstva ale na penězích z vakcíny :)

Nejlepší odpověď
Drap

Nemyslím. Tebe někdo nutí očkovat se? Mně nikdo doposud nenutil. Jaké protiústavní jednání vlády? Pokud o nějakém víš, je tvojí povinností podat žalobu k ústavnímu soudu.

Další odpovědi
Ametyst

Je docela možné, že nás nepustí do obchodu. Když si teď u okénka koupím kafe a vypiju ho a nemusím mít test ani očkování, příští týden už na to samé musím mít test nebo očkování. Zajímavé. Ti statečnější právníci už bijí na poplach, že se porušuje ústava, ale porušuje se salámovou metodou kousek po kousku, a ani si toho nevšimnete. Platí snad dnes presumpce neviny? Neplatí. To bychom jinak kdejakěmu hejhulovi, kterému do toho vůbec nic není,nemuseli dokazovat očkování nebo test. Hate speech a predsudečná nenávist znamená také odsouzení předem.

Pepa25

Ne, nebudou. Jednání vlády nejsou protiústavní. Dobrovolné očkování nemůže být z logiky nucené. Že očkování obsahuje nějaké tajemné „škodlivé látky“ a vše je o „penězích z vakcíny“ nejsou nepodložené hlouposti.

elkon

Já si hlavně myslím, že ty nemyslíš. Jinak bys nepsal takové nesmysly. Zřejmě ani nemáš čím myslet. A pochybuji, že vůbec víš co je ústava. Natož abys znal její obsah.

led

Vitajte v skutočnom svete.
Ako to môžete tvrdiť, že vláda nás plne ovládne. Veď ako vidno z prejavov politikov, všetko sa to robí pre ľudí, pre zachovanie zdravia a života národa… Vždy bude nejaké obmedzenie, ktoré sa mnohým jednotlivcom v spoločnosti páčiť nebude.
Dnes sú to pandemické covidové obmedzenia, zajtra to budú napríklad obmedzenia dlhých vlasov, pozajtra topenie ľadovcov a obmedzenie lyžovania… Dokonca budete musieť podľa rozhodnutia rady múdrych chodiť peši, pretože používanie mechanickej dopravy bude uznané ako zdraviu škodlivé.
Jednoducho povedané už nikdy si nebudete žiť slobodne ako opice v zoo. Všetko pre ľud, pre zdravie a prosperitu.

Ale teraz vážnejšie.
Fakt je, že nás pandémia zasiahla nepripravených. Nech sa hovorí, alebo popiera, že príznaky boli už skôr, že ide o špinavú mocenskú hru kapitálu na dosiahnutie vlády nad ľudstvom. Jednoducho musíme sa naučiť nielen prijímať údery rôznych nákaz, ale s nimi dočasne žiť aj za zhoršených podmienok, rúšky, životné obmedzenia, postupne ich usmerniť a zvíťaziť nad nimi rovnako ako s tuberkulózou, morom, neštovicami a podobne.

Dnes je to ako cesta vlakom, máte strašnú chuť na cigaretu, ale nemôžte si zapáliť, pretože platia isté obmedzenia pokiaľ z vlaku nevystúpite. Jednoducho, musíte to prekonať a zapáliť si až opustíte stanicu a vkročíte z obmedzeného sveta cestujúcich do života ľudí na ulici.

paul1

Já myslím, že ty opatření byly a jsou v pořádku. Škoda, že hodně lidí nemá dostatek disciplíny. V těch krajinách, kde jí mají víc, to vypadá lépe, např. Dánsko. A nemáme si na co moc stěžovat, jinde je i hůř, např. Indie.

Zdroj: Po covidu přišla další rána. Indii děsí agresivní plíseň napadající mozek – iDNES.cz

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Došlo to už tak daleko, že najednou jako bychom nebyli v EU a očkovaní v cizině se v ČR považují za neočkované! Když se to hodí, tak v EU jsme, ale když má něco obyčejným lidem usnadnit život, tak to ne!

Lukáš Rusek

elkon Já si hlavně myslím, že nemyslíš ty. Nesmysly? Bude to pravda uvidíš :) A že nemám čím myslet? To má každý. A že pochybuješ o mých znalostech ohledně ústavy? Jsem přesvědčen, že ty neznáš ústavu o nic lépe svědku covidův.

elkon

Lukáš Rusek – do mých znalostí ústavy ti nic není, ty se tu oháníš ústavou, o které nic nevíš, protože jinak bys neplácal hovadiny. Ostatní bláboly neřeším, je to ztráta času.

Pepa25

Všichni tady pochybujeme o vašich znalostech a nejen ústavy.

Lukáš Rusek

Drap. To ještě přijde to nucení pokud něco neuděláme na těhlech volbách. Tolik neústavních nařízení tu máme. Pan poslanec Volný vám je klidně vyjmenuje krok po kroku :)

Drap

Pan poslanec volný, díky svému chování vystupování neni hoden být poslancem. Divím se, jak takové lidi může někdo volit. Po volbách lze předpokládat, že budeme mít za premiéra exota a bude ještě hůř. Zkrátka to si teprve budeme zkoušet a já jsem přesvědčen, že se nám to moc líbit nebude.
Z tvé otázky nevyplývá, že nás někdo bude nutit, ale že tebe už někdo nutí. Tak podle toho jednej