KubikKiller

Budou se zavírat školy?

Myslíte si, že kvůli covidu-19 se budou v Česku zavírat školy, nebo se do Česka covid-19 ani nedostane ?

Odpovědi
Edison

Bylo by s podivem, kdyby nedostal. Dostane se to sem. Další vývoj je ale ve hvězdách. Pokud to budou jednotky nakažených a budou řádně podchyceni, není důvod k rozsáhlým opatřením.

Autista

Doufam, že zavřou, aspoň budu mít čas odpovídat na další debilní otázky.

autacek

Je to dost možné, není nejmenší důvod, aby tu scénář nebyl podobný jako jinde, včetně vykoupených roušek, dezinfekce, prázdných obchodů a nakonec i ulic.

Pepa25

Např. Německo a Francie mají desítky případů a školy se nezavírají.

marci1

Moc s tím nepočítej. : -)) Co by bylo kdyby … Covid-19 u nás ještě potvrzen naštěstí není a pokud by byl,nemuselo by to znamenat zavírání škol (možná jen v případě, pokud by se nakazil žák/student/kan­tor/zaměstnanec školy). 🙂