Budou, po současných volbách , lítat pečení holubi do pusy ?!

Nejlepší odpověď
Děda Louda

No samozřejmě. Přece je nějaké volby nemůžou zadržet.

Další odpovědi
fcoop

Jasně,že ano – tak,jako vždy.

arygnoc

isto iste.
aj noví majitelia válovov sa potrebujú nasýtiť.

marci1

Záleží jak komu. Většině asi ne.

anonym

Po volbách? A proč? To už přece není důvod dělat z voličů blbce. Toho si pokaždé užíváme dosyta před volbami. Existují přece sliby volební, nikoliv povolební. Po sečtení hlasů a hlavně po jejich „přepočítání“ se už budou jenom rozdělovat teploučká místečka a bude se plánovat odkud komu potečou na které kontíčko penízky.
Případně ještě vyrukuje nějaký všivák s tím, jaký je všivák jeho úspěšnější konkurent. Ale v podstatě zítřkem zájem zvolených kandidátů o voliče poklesne někam k bodu mrazu.

Emefej

Zvoleným kandidátům určitě ano.

kavac

Před volbama vždy lítají pečení holubi. Po volbách zbydou pro většinu louky na spasení trávy a ohryz kůry stromů v lese.