iwetax

Budou po lednu 2012 platit poplatky i děti?

Při přečtení dotazu dole, jsem si vzpoměla, že děti zdravotní poplatky neplatí. Teď má být ta reforma zdravotnictví (zdražení pobytu v nemocnici z 60kč na 100kč). A tak nevím, jestli děti budou mít péči pořád zdarma a nebo budou platit taky.

Nejlepší odpověď
Drap

Zatím nic takového nebylo schváleno a pokud vím, tak ani navrženo. Nikdo z nás ale nemůže tušit s jakou myšlenkou se pan Kalousek probudí zítra.

Další odpovědi
tom004

V naší republice,je možné úplně všechno.Na jedné straně si naši „chlebodárci“ stěžují,že je nízká porodnost,a proto naše populace stárne.Následky jsou,bohužel,kaž­dému jasné.A na druhé straně,nás okrade,nejen o peníze,které „dává“ na údajnou podporu porodnosti.A,od těch,které jsme si „zvolili“,se můžeme dočkat lecčehos.

žolik

Dneska se počítá stím že žádný z rodičů nenechá dítě samé v nemocnici,každý bude chtít být u své ratolest,to zda budou platit to se ukáže až příští rok,mám za to že budou,něco se zveřejní,všechno je úplně jinač.

Zdroj: žolík