Budou ochotní na kožním v nemocnici odstranit chirurgicky tetovani (18 cm)?

Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

O chirurgickém i laserovém odstranění tetování se dočtete v odkazu.

„Chirurgové nabízejí i poměrně razantní metodu – vyříznutí tetování. Chirurgicky lze ovšem odstranit jen některá tetování – záleží na rozsahu obrázku, ale i na místě. „Bohužel lokality, které si někteří pacienti vybírají, nejsou pro chirurgickou korekci často optimální,“ uzavírá doktor Kment.. atd.“

https://www.vi­talia.cz/clan­ky/odstraneni-tetovani/

Je třeba se informovat přímo na klinice.

Další odpovědi
Smackdown

Není to levná záležitost.