Avatar uživatele
_136

Budou nebo nebudou vyhozené peníze za koupi herních konzolí Playstation 5?

Uvažují o koupi herní novinky Playstation 5 ale zamýšlím/přemýšlím jestli to jsou nebo nejsou vyhozené peníze do h…u. Dekuji moc za anketu.

Zajímavá 0 před 1241 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Jsou to vyhozené peníze

Já nehraju, takže pro mě by to byly vyhozené peníze.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Nejsou to vyhozené peníze

Tak tam chybí další možnost. Pokud to nebudeš využívat, tak to jsou vyhozené peníze. Ale ten prodávající bude mít radost a je mu jedno, co s tím uděláš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mr. Marek

Nejsou to vyhozené peníze

S ohledem na časovou prodlevu, tuším, že PS 4 je na trhu už řádku let, pak z tohoto hlediska to nejsou vyhozené peníze. Vzhled, technika a herní možnosti jsou zatím hodnoceny kladně. Také už se připravují zajímavé hry na PS 5 a na nový model X Boxu.

Doporučují shlédnout na Youtube reference, popis možností. Dále se přes internet mrknout na detaily. Nevím, zda máte předchozí vydání konzole – pokud ano, pak uvažte, zda z časového hlediska novou využijete a budete ochoten si zaplatit nové hry tomu přizpůsobené. Pokud o to máte zájem, pak to nejsou vyhozené peníze.

V neposlední řadě si definujte svou finanční situaci (není to levná záležitost) a dbejte na současnou situaci, která naznačuje, že peníze se budou hodit. Tím Vás nechci odradit, sám jsem vlastník X Boxu 360 a nezvažuji o koupení, protože už skoro nehraju.

Ještě dodatek: Neřiďte se ani tolik, co vám říkají ostatní. Tato volba je dost subjektivní a nikdo z nás nezná Vaše preference, finanční situaci a zájem o samotnou konzoli. Jsou fanoušci, co si to koupí, aniž by zohledňovali svůj stav konta (to není hate) a jsou tací, kteří syslí peníze. Je dobré být někde v té rovnováze. Pokud se rozhodnete pro koupi, příjemnou zábavu!

Upravil/a: Mr. Marek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek