_136

Budou nebo nebudou vyhozené peníze za koupi herních konzolí Playstation 5?

Uvažují o koupi herní novinky Playstation 5 ale zamýšlím/přemýšlím jestli to jsou nebo nejsou vyhozené peníze do h…u. Dekuji moc za anketu.

Odpovědi
Emefej

Jsou to vyhozené peníze

Já nehraju, takže pro mě by to byly vyhozené peníze.

Kelt

Nejsou to vyhozené peníze

Tak tam chybí další možnost. Pokud to nebudeš využívat, tak to jsou vyhozené peníze. Ale ten prodávající bude mít radost a je mu jedno, co s tím uděláš.

Mr. Marek

Nejsou to vyhozené peníze

S ohledem na časovou prodlevu, tuším, že PS 4 je na trhu už řádku let, pak z tohoto hlediska to nejsou vyhozené peníze. Vzhled, technika a herní možnosti jsou zatím hodnoceny kladně. Také už se připravují zajímavé hry na PS 5 a na nový model X Boxu.

Doporučují shlédnout na Youtube reference, popis možností. Dále se přes internet mrknout na detaily. Nevím, zda máte předchozí vydání konzole – pokud ano, pak uvažte, zda z časového hlediska novou využijete a budete ochoten si zaplatit nové hry tomu přizpůsobené. Pokud o to máte zájem, pak to nejsou vyhozené peníze.

V neposlední řadě si definujte svou finanční situaci (není to levná záležitost) a dbejte na současnou situaci, která naznačuje, že peníze se budou hodit. Tím Vás nechci odradit, sám jsem vlastník X Boxu 360 a nezvažuji o koupení, protože už skoro nehraju.

Ještě dodatek: Neřiďte se ani tolik, co vám říkají ostatní. Tato volba je dost subjektivní a nikdo z nás nezná Vaše preference, finanční situaci a zájem o samotnou konzoli. Jsou fanoušci, co si to koupí, aniž by zohledňovali svůj stav konta (to není hate) a jsou tací, kteří syslí peníze. Je dobré být někde v té rovnováze. Pokud se rozhodnete pro koupi, příjemnou zábavu!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.