Michal Kole

Budou na Vánoční štědrý večer přijímat psychiatrické léčebny jako třeba Dobřany, Bohnice, Kroměříž,… nové pacienty ?

Nebo budou mít všichni „pré free“ a současně hospitalizovaní pacienti budou bez dozoru ?

Na velikonoce byl v dobřanech víkendový provoz – byla tam jedna sestra, jedna sanitářka a ráno přišel uklízeč vytřít chodbu a pokoje.

Odpovědi
Drap

O svátcích bude samozřejmě víkendový provoz ve všech podobných zařízeních, a budou se řešit pouze akutní případy. Taky jak jinak by to mělo být ? A proč ?

mosoj

Už ne. Bude po konci světa !

Děda Louda

Těžko říct, nejsou peníze. Nejlepší bude, když si to zarezervuješ předem.