Avatar uživatele
jirinka001

Budou mně na plaveckém kurzu nutit plavat, když mám panickou hrůzu z vody?

Příští 4 týdny mě čeká povinný plavecký kurz na SŠ. Od malička se bojím vody, jako malá jsem chodila na plavání jen chvíli, ale potom se mi objevila vyrážka z té chlorové vody, takže jsem potom už nechodila. Fakt se toho kurzu bojím :( Budeme muset uplavat 20 bazénů. Já ani pořádně neumím plavat… Bojím se, že to prostě nezvládnu. A co se stane, když těch 20 bazénů neuplavu? (kromě ostudy po celé škole…)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Dochy, ptáč před 3076 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Zajdi si k doktorovi a popovídej mu to – pošle tě za psychologem či psychiatrem a ten ti buďto pomůže překonat strach z vody a nebo ti vystaví glejt, pomocí něhož se kurzu vyhneš…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já už se lekl, že se ptá Michal Koleso…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Škoda, že už Michal není mezi námi. Určitě by si tu podívanou nenechal ujít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pokud jsi už teď přesvědčena, že ty bazény neuplaveš, tak je asi neuplaveš.
Můžeš situaci zkusit vysvětlit příslušnému vyučujícímu nebo jak píše gecco.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

zvykneš si…já nenáviděl lyžování a na VŠ na kurz musel poáč z toho byl zápočet a odrbat to nešlo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

já jsem se na ZŠ i na SŠ úspěšně vyhýbala veškerým skákacím, běhacím a plavacím aktivitám díky zákazu od doktorky.. zdravotní důvody… a taky šplhání a cviky na hrazdě jsem dělat nemusela..

zkus tedy ukecat svou doktorku/svého doktora, aby ti dal/a na plavání něco jako omluvenku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek