Avatar uživatele
peterd108

Budou mi v Německu normálně fungovat mobilní data, nebo si budu muset připlatit?

O víkendu pojedu do Německa a chtěl bych se zeptat, jestli mi tam budou fungovat mobilní data bez příplatku. Platím si 10 GB dat měsíčně u T-Mobile. Budu je moct používat normálně i tam?

Zajímavá 0 před 1848 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jáára

Asi ano, mělo by to fungovat, pokud tam nemáš hvězdičku či dvě. Oni si to umí ošetřit, aby vydělali. Já už mám pracovní číslo, tak tohle moc neřeším, i když mimo Česko opatrný jsem.
Edit: Budou fungovat normálně a pak si budeš muset připlatit.
Sou to šmejdi všichni tři!

Upravil/a: jáára

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ano budeš, jeden víkend je v porádku. Operátoři přistupují k nějakému diskrétnímu napomenutí většinou až mnohem delším pobytu mimo domácí síť operátora (to mají také často zanesené v těch hvězdičkách ve smlouvách). Pokud to operátor skutečně udělá a bude tě kvůli tomu napomínat či omezovat připojení prostě od něj odejdi k jinému …není pravdou že všichni tři k této otázce přistupují stejně, je to velmi různorodé.

Mám třeba zkušenost že vodafone nepřistupuje k žádnému omezení ani napomenutí ani po poměrně dlouhé době pobytu, zřejmě nechtějí přijít kvůli takové maličkosti o klienta a raději to zkousnou, konec konců měsíčně inkasují maljant tak jakýpak copak …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Tak to ti poví nejlépe jen tvůj operátor. A pokud je třeba číslo pod rámcovou smlouvou, tak ti to mnohdy neřekne ani pracovník operátora na zákaznické lince..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Ověř si přímo u operátora. Počítaj data v roamingu nějakým „zrychleným“ způsobem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Samozřejmě že budou, stejně jako doma. Výjimkou by bylo, kdybys měl specalní datovou kartu s omezením pouze na ČR.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek