durdon

budou mi pasovat tadyti ram Corsair Vengeance Pro Blue 8GB (2×4GB) DDR3 1866 na tuhle desku M5A97 R2.0

Odpovědi
cochee

Teoreticky ano, lépe bys udělal, kdybys paměti jednoznačně označil – Corsairy se označují takto a podobně: CMY8GX3M2A2133C11. Zde záleží ale také na procesoru, který bude použit, protože paměťový řadič je v technologii AMD umístěn v procesoru – může se stát, že nižší procesor podporuje jen pomalejší paměti, takže tyto paměti by v lepším případě deska provozovala na nižší frekvenci, v horším by s nimi nespolupracovala.