dust8

Budou ještě natočeny nějaké nové díly České sody?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Kéž by! Karl a Egon mě vždycky dokázali dokonale „rozebrat“. Jenže dnes? I kdyby se o to pokusili, už by to nebyla žádná SODA, ale spíš vyšeptalý čajíček, takové pecky jako tenkrát by už do vysílání ani náhodou nepustili! Nevšiml sis, JAK USILOVNĚ na YT mažou např. reklamu na „Árijec“ a mnohé jiné scénky? :( :(

Můj oblíbený > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fU04A9BEJ­kM

Další odpovědi
Ametyst

Dnes v době jednoho správného názoru a cenzorování internetu by Česká soda už neprošla.