orestez

Budou dálniční známky v budoucnu lepeny na RZ, nebo budou spojeny s výrobním číslem vozu na českých dálnicích?

Odpovědi
Edison

Jak to rozhodne vláda těžko řict stejně, jako i v jiných záležitostech. Jak známo, to nejdražší řešení u nás vítězí. Maďarský a další podobné systémy nejsou na žádnou známku. Prostě se „zaregistruje“ RZ auta u pumpy za poplatek a hlídaj to pak kamery na dálnicích podle RZ. Nic se nikam nelepí, nedá se to ztratit, nevadí rozbitý vokno… A funguje to samozřejmě i na zahraniční auta. Ty SW jsou fakt dost dobrý.

Arne1

Nic se nebude lepit, bude to jen v elektronické databázi.