Michal Kole

Budete zítra od 10 hodin ráno sledovat na zpravodajském kanálu ČT24 české televizi Inauguraci prezdenta Miloše Žemana

Nejlepší odpověď
terry

Určitě ne. Co mi to přinese? Ani zábavu ani poučení.

Další odpovědi
briketka10

nařídím si budík
jinak bych zaspala :)

quentos

To tedy nebudu, jelikož jsem tou dobou v práci
Doplňuji:
a vůbec, žádného „Žemana“ neznám

Deli

Ne, budu mít každodenní kolotoč kolem dětí a navíc si nemíním kazit den pohledem na pana Zemana. Nejsem jeho fanynka.

Zbynas

Volil jsem ho, takže ano.

anonym

Já musím udělat nákup v blízkém městě, pojedu na kole, abych ušetřil za benzín, a pokud to do té doby stihnu, tak se také podívám.

Braník

Žemana taktéž neznám a na rozdíl od tebe ,my lidé co jsme státu prospěšní,tak chodíme do práce a nemáme tudíž čas čučet na bednu dopoledne.
Nastane nová epocha ,taková výměna za Klause,bude to pořád to samé ,jen ostuda pro náš stát bude přicházet z jiných úst.

anonym

oh, ja už som videl toľko opilcov, …

anonym

Počkám si na večerní zprávy, určitě v nich bude sestřih. Slavnostní den je to hlavně pro pana prezidenta a já jenom doufám, že o něm nebudu muset jednou psát podobně jako o Klausovi. Nemám politiky celkově ráda a už příliš dlouho čekám na jednoho, který překvapí seriozním jednáním.
Klidně bych se mrkla, ale, bohužel, mám tou dobou neodkladnou práci.

pusinka50

Nebudu moci. Ale já jsem ho volila a počkám si, jak se ukáže ve funkci, jeho projev není důležitý, takových projevů už bylo… a jak to vždycky dopadlo…:-(

pizlicka

za to me ten pán nestojí,abych kvuli nemu tak brzy vstávala 🙂

mikulas000

Nebudu!