Budete využívat a doporučovat tento nový web? www.nechybujte.cz

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/313850-po-15-letech-prace-vznikl-web-nechybujte-cz.html

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě ano. Zkoušela jsem vyhledávat slovo na „v“ ve slovech současné slovní zásoby, ale trvalo to hodně dlouho. Orientuji se, chce to čas. Ale výborná pomůcka pro ty, kteří potřebují správně označit interpunkci. To šlo velmi rychle.

Další odpovědi
Bedy

Podle mého názoru je to vynikající projekt a řada tazatelů a rádců by jej měla využívat. Já s češtinou problémy nemám a když mi občas něco ujede, tak mi v prohlížeči (Internet Explorer) zařve kontrola pravopisu a já se na to podívám.

www

Doporučovat nemám v podstatě komu, ale využívat snad ano. Nejdříve se s ním ale důkladně seznámím na PC. Mobil mně moc neřekne.
Díky!

beer

Koukal jsem se a dobrý.. učitě to dřív nebo později využiju – už zapomínám ))

anonym

My, co jsme ze staré školy, tak většinu toho víme.Budu využívat, ale v minimálním množství (do pravidel Českého pravopisu na netu jsem se díval tak jednou za rok).

anonym

Pravděpodobně ne, domnívám se, že česky umím… 😉