ReHu

Budete sledovat film Touha smrti? Krimi moc nemusím, ale Charles Bronson je můj oblíbenec 🙂.

Doplňuji:
Vysílají ho do boje až 11.8.10 🙂

Nejlepší odpověď
panenka

Ne budu se dívat na Primě na Blade 2 ted se dívám na Souboj cti.

Další odpovědi
dagry

Jo copak starý dobrý Charles – Indián, ale dívat se nebudu. Já zas budu závislákovat tady na netu. Tak hezké pokoukáníčko.
Doplňuji:
Ach tak, ale to se dívat taky nebudu 😁 Já mám Tv víceméně jako dekoraci v obýváku a comp mám v ložnici.