Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mr. Marek

Ano, je to lepší řešení

Roušku už nenosím dlouho. Jedině respirátor. Ale dodatečně jsem četl, že nejlepší je rouška a na ni respirátor.

Upravil/a: Mr. Marek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Otazník123

Ne, použiji alternativu dvou roušek na sobě. Stejně jich mám mraky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Ano, je to lepší řešení

Nic jiného mi nezbývá, když mám být v pondělí ráno u doktora. Vláda mi dala nůž na krk a šibeniční termín.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Mám jiné řešení - prozraďte!

Od loňska mám dva, které jsme obdrželi v rámci „akce“ koronavirus a důchodci". V podstatě jsem je vůbec nepoužíval, pouze originál roušky, těch máme plno.
Nyní již od vánoc používám pouze respirátor. Ovšem potřebuji jej pouze při nakupování a to je cca 1 x za týden a pouze na 1 hodinu v obchodě. Případně pak ještě k doktorovi a to tak 2–3 x do roka.
Takže, po příchodu domů, jej nechám na vyhraženém místě (většinou na „palubce“ v autě) týden vyležet a pokud by ta mrcha na něm byl, tak za ten týden koroňák „zdechne“. A po tak cca 2–3 měsících používání (tedy zhruba 8–14 hodinách) jej ve vlažné vodě a voňavým mýdlem lehce přeperu a vysuším. Už jsem to jednou udělal, jde to snadno a pěkně voní a myslím že i jeho funkce se tímto moc nezměnila. Takto vydržím možná do léta a pak se uvidí.;-)
Třeba nám pak zase nějaké dají, abychom vůbec přišli na volby.:-)))

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Mám jiné řešení - prozraďte!

Holt lidé teď budou nuceni používat třeba respirátory, jako to dělám já OD SAMÝHO POČÁTKU KOVIDA! No, když to dříve nevěděli sami a šířili mrdky, tak je PŘINUTÍME. Jednoduché, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mám jiné řešení - prozraďte!

Jak to tak sleduji,tak si rovnou koupím plynovou masku.V létě bude třeba už místo respirátorů povinná a bez ní mě nepustí např. na koupaliště.Musím předvídat.:-)

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Ano, je to lepší řešení

Respirátory jsem objednal, než příjdou, budu používat roušky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Mám jiné řešení - prozraďte!

Nebudu je kupovat. už je mám z dob dávno před Covidem (občas některé věci stříkám nebo brousím/pískuji). Další mi přistály od sourosemetrik. Celkem by mne zajímalo, co jako mám teď dělat s rouškami (mám jich asi TUNU). :(

Mr.Marek – nwm jaký respirátor máš, ale ty mé musí dobře sedět na xichtě (těsnit). Pokud si dám respik PŘES roušku, nedovedu si představit jak by to těsnilo. ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ne, použiji alternativu dvou roušek na sobě. Stejně jich mám mraky.

Máme dva balíky roušek, které jsme dostali od dětí, určitě je nevyhodíme, budeme dávat dvě přes sebe. Máme i nějaké respirátory, dostali jsme je z obecního úřadu.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Radši pro jistotu použiju vojenskou celohlavovou masku

Jako bývalý vojenský chemik jsem řádně vybaven.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vinpe

Mám jiné řešení - prozraďte!

Budu muset si ji koupit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukáš Rusek

Mám jiné řešení - prozraďte!

Nebudu… Používám nanoroušku. Lépe se v ní dýchá a je přímo vyrobena proti koroně a ne jako tyhle respirátory FFP2 a podobně které nebyly navrženy proti virům.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Pepa25

Nic kupovat nebudu, nějaký ten respík mám – od příbuzenstva, ještě asi z takové té Babišovy dávky důchodcům, s velkým hnusným nápisem MADE IN CHINA a nesedící, ale na první šup dobrý. Pak má slíbeny nějaké české GOOD MASK od jiného příbuzného, který je prozíravě nakoupil asi před měsícem. Prý jsou perfektní …

před 1158 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Sanda je v tom, že ani rouška, ani respirátor nejsou těsné a virus se přes ně stejně může šířit. Tak proč respirátory? Efekt stejný, jako když si zakašlu do kapesníku.

před 1158 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Vždyť víme, že vláda nás buzeruje. Že by si toho ještě někteří nevšimli, kteří třeba finančně nestrádají ?

před 1158 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek