Mr. Marek

Ano, je to lepší řešení

Roušku už nenosím dlouho. Jedině respirátor. Ale dodatečně jsem četl, že nejlepší je rouška a na ni respirátor.

Další odpovědi
Otazník123

Ne, použiji alternativu dvou roušek na sobě. Stejně jich mám mraky.

Ametyst

Ano, je to lepší řešení

Nic jiného mi nezbývá, když mám být v pondělí ráno u doktora. Vláda mi dala nůž na krk a šibeniční termín.

Jiří Bohumil

Mám jiné řešení - prozraďte!

Od loňska mám dva, které jsme obdrželi v rámci „akce“ koronavirus a důchodci". V podstatě jsem je vůbec nepoužíval, pouze originál roušky, těch máme plno.
Nyní již od vánoc používám pouze respirátor. Ovšem potřebuji jej pouze při nakupování a to je cca 1 x za týden a pouze na 1 hodinu v obchodě. Případně pak ještě k doktorovi a to tak 2–3 x do roka.
Takže, po příchodu domů, jej nechám na vyhraženém místě (většinou na „palubce“ v autě) týden vyležet a pokud by ta mrcha na něm byl, tak za ten týden koroňák „zdechne“. A po tak cca 2–3 měsících používání (tedy zhruba 8–14 hodinách) jej ve vlažné vodě a voňavým mýdlem lehce přeperu a vysuším. Už jsem to jednou udělal, jde to snadno a pěkně voní a myslím že i jeho funkce se tímto moc nezměnila. Takto vydržím možná do léta a pak se uvidí.;-)
Třeba nám pak zase nějaké dají, abychom vůbec přišli na volby.:-)))

zjentek

Mám jiné řešení - prozraďte!

Holt lidé teď budou nuceni používat třeba respirátory, jako to dělám já OD SAMÝHO POČÁTKU KOVIDA! No, když to dříve nevěděli sami a šířili mrdky, tak je PŘINUTÍME. Jednoduché, ne?

ten který je

Mám jiné řešení - prozraďte!

Jak to tak sleduji,tak si rovnou koupím plynovou masku.V létě bude třeba už místo respirátorů povinná a bez ní mě nepustí např. na koupaliště.Musím předvídat.:-)

Hlada

Ano, je to lepší řešení

Respirátory jsem objednal, než příjdou, budu používat roušky.

aliendrone

Mám jiné řešení - prozraďte!

Nebudu je kupovat. už je mám z dob dávno před Covidem (občas některé věci stříkám nebo brousím/pískuji). Další mi přistály od sourosemetrik. Celkem by mne zajímalo, co jako mám teď dělat s rouškami (mám jich asi TUNU). :(

Mr.Marek – nwm jaký respirátor máš, ale ty mé musí dobře sedět na xichtě (těsnit). Pokud si dám respik PŘES roušku, nedovedu si představit jak by to těsnilo. ;) :)

paul1

Ne, použiji alternativu dvou roušek na sobě. Stejně jich mám mraky.

Máme dva balíky roušek, které jsme dostali od dětí, určitě je nevyhodíme, budeme dávat dvě přes sebe. Máme i nějaké respirátory, dostali jsme je z obecního úřadu.

Emefej

Radši pro jistotu použiju vojenskou celohlavovou masku

Jako bývalý vojenský chemik jsem řádně vybaven.

Vinpe

Mám jiné řešení - prozraďte!

Budu muset si ji koupit.

Lukáš Rusek

Mám jiné řešení - prozraďte!

Nebudu… Používám nanoroušku. Lépe se v ní dýchá a je přímo vyrobena proti koroně a ne jako tyhle respirátory FFP2 a podobně které nebyly navrženy proti virům.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Nic kupovat nebudu, nějaký ten respík mám – od příbuzenstva, ještě asi z takové té Babišovy dávky důchodcům, s velkým hnusným nápisem MADE IN CHINA a nesedící, ale na první šup dobrý. Pak má slíbeny nějaké české GOOD MASK od jiného příbuzného, který je prozíravě nakoupil asi před měsícem. Prý jsou perfektní …

Kepler

Sanda je v tom, že ani rouška, ani respirátor nejsou těsné a virus se přes ně stejně může šířit. Tak proč respirátory? Efekt stejný, jako když si zakašlu do kapesníku.

Ametyst

Vždyť víme, že vláda nás buzeruje. Že by si toho ještě někteří nevšimli, kteří třeba finančně nestrádají ?