zjentek

Budete se osobně účastnit některé z oslav panování britské královny, ať už kdekoli po zemích Commonwealthu?

Já nemůžu, ale chtěl bych. Líbilo by se mně někde oslavovat. (;

Nejlepší odpověď
Malvína

To by se líbilo i mně, ale co tě nemá, budu buď v práci nebo brouzdat po okolí 🙂

Další odpovědi
marci1

Ne, ale dnes (2.6.) je Mezinárodní den čistého ovzduší a proto jej oslavím procházkou v lese. 🙂