Budete se dnes dívat na úžasnou nebeskou show?

http://magazin­.aktualne.cz/skve­le-podminky-pro-perseidy-slibuji-nadhernou-podivanou/r~2e3220303­f4711e599c80025900fe­a04/?utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=dynamicle­adbox&utm_ter­m=position-0

Nejlepší odpověď
gecco

Jasnačka…
Někdy okolo půlnoci vyrážím za Prahu…
😉

Další odpovědi
anonym

oj na roj!…nevím zatím peru a pak jdu spát.

Mc Merkurion

zrovinka dneska nemám noční,takže to asi prospim…

lexx

Nooo, rád bych ale venku se zatahuje a nepomůže ani triedr Nikon 10×50, v noci určitě sprchne už konečně.

štamgast

Podívám se max z okna ale před setměním tu bylo zamračeno, takže asi uvidím prd. Ale jinak jsem o tom ani nevěděl.

anonym

Určitě ne,má tu bejt bouřka a ráno vstávám ve 4.30 do práce.

marci1

Chtěla bych se podívat, ale je téměř půlnoc a je zataženo. 🙂