Reganois

Budete se dnes dívat na fotbal Česko – Nizozemsko?

Nejlepší odpověď
zjentek

Průběžně se během utkání mrknu na výsledek, v průměru asi tak co čtvrt hodinky. Vidět ty kašpary jak se tam honí JENOM ZA PRACHAMA nemusím, z toho je mně smutno.

Další odpovědi
paul1

Určitě a jako vždy budu fandit s pivkem po ruce.

marci1

Určitě, konečně plný stadión. Nad „Tulipány“ bychom mohli vyhrát. Z 11 společných zápasů vyhráli jen 3 a 3 s námi remizovali. Těším se! 🙂

quentos

Ne, stejně jako jsem se nikdy nedíval ani na jiný fotbalový zápas.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Hurá, já vám to říkala.:-)) Hrát v Budapešti, to je skoro jako doma.:-))

Reganois

A teď Dánsko :)

marci1

Děcka, vedem 0:1. Já su tak ščastná! 🙂 🙂

marci1

Dali jsme druhý gól!!!!!! Nádhera. 🙂