hapiky

Budete ráno sledovat zatmění Měsíce?

Nejlepší odpověď
marci1

Za dobrých pozorovatelných podmínek možná ano. 🙂

Další odpovědi
Slecna 007

Ráda bych, pokud bude vidět. Má být mimořádný, tzv. Vlčí měsíc pro svou barvu a také prý negativní energie.

Radius

Nebudu, tady bylo dnes (20.1.2019) celý den zataženo, typické počasí pro toto období, jinak smog tady naštěstí není, fouká tady silný vítr.

jirka F

Určitě bude to zajímavé,jsem zvyklí vstávat brzo ráno.

Kepler

Už jsem jich pár viděl, předpověď oblačnosti je tak 50 %. Ale nikdo mě nedonutí vstávat v tak nekřesťanskou hodinu.

jáára

Možná.

Edison

Jak znám podmínky za takovýchto zajímavých úkazů, tak nebudu…

Kajoch

Já rozhodně.Pokud bude ovšem dobrá viditelnost,sa­mozřejmě.

briketka10

Nebudu při špatném počasí nic neuvidím škoda :(
Mrkla jsem se na Tn.cz:
http://tn.nova­.cz/clanek/su­perkrvavy-vlci-mesic-se-blizi-nenechte-si-ujit-jeho-zatmeni.html