dudu

Budete mi lát, pokud jste přesvědčeni, že lžu?

Miloš Zeman se chová jako zlý a zákeřný dědek, přičemž podniká veškeré kroky k tomu, aby byl znovu zvolen. Oslovuje všechny, kteří jsou ochotni mu naslouchat a chovat k jeho blahorodí obdiv. Na stranu Babiše se vypočítavě přiklání kvůli vysokým preferencím jeho strany. Andrejko ovšem nikdy nebyl žádný beránek, vždy svoje aktivity hrotil na ostří nože, přičemž uplaňoval zásadu, že co není zakázáno, je povoleno. Pozor – zatím však nikdy nebyl kvůli vyšetřování uvalen do vazby, natož souzen. Jinak platí presumpce neviny!
Sobotka tato fakta tiše akceptoval až do doby, kdy socany začal ohrožovat při nadcházejících volbách debakl. Nyní Bohuš používá osmý pád „kudy – kam“ a upřednostňuje zájmy svoje a ČSSD. Komu se z našich politiků dnes nechce zvracet, není Čech!

Nejlepší odpověď
Kepler

Ono ani jeden z aktérů této trapnosti není žádný beránek. Sobotka se děsí toho, že za půl roku on i jeho strana budou hrát už jenom druhé housle a tomu podřizuje veškeré to svoje počínání. Nejdřív avizuje demisi své vlády, těsně před přijetím na Hradě vše změní, přesto ještě včera písemnou demisi Milošovi slíbil. Druhý den zase prohlásí, že žádná demise nebude a navrhne odvolání Babiše, protože má strach, aby tu demisi neodskákal jenom on. Takto se chová jenom zoufalý cvok, myslím že on i jeho strana jsou už jenom politické zombie. Jediné, co mě zajímá, jaká je pravda o údajných Babišových protizákonných jednáních, to se ale zřejmě nikdy nedovíme. A jediné, co mě štve, že nyní jsme se opět ukázali světu jako šašci a opět se musím stydět, že jsem občanem této republiky.

Další odpovědi
gecco

MZ – k tvým superlativům bych dodal – sebestředný a prospěchářský…
BTW – na stranu Babiše se přiklání zejména proto, že se Sobotkou jsou ve při (nečti vepři) – déle, než Sobotka s Babišem…
___
AB – já, přiznám se, jej ´můžu´…
Protože – co není zakázáno, je dovoleno – tak to funguje.
Za druhé – je skutečně asi první ministr financí, za nímž je vidět rozpočet založený na práci ministerstva, ne na, třeba, příjmů z rozprodávání.
Navíc mne baví, jak zatápí ´tradičním´ politikům – už třeba jen tím, že kvůli nějakému milionu úplatků neslintá jako pes IPP, kvůli takovým drobným si nehodlá pokazit jméno.
___
BS – nejde o to, že Babiše „tiše akceptoval“ – on jej až dosud víceméně ´neřešil´, až nyní se pokouší zachránit vlastní kůži (vrámci ČSSD i vlády) tím, že se distancuje od někoho, s kým třiapůl roku seděl v jedné vládě – směšné. V tomto souhlasím se Zemanem, že jde o akt zoufalství vyprodukovaný v panickém pominutí smyslů (a – osobně se domnívám, že právě tohle mu Zeman škodolibě ´zatrhnul´ přijetím nepřinesené demise – Sobotka si vykopal hrobeček a Zeman jej tam ´roztomilým´ podražením nohy shodil).
___
Ano – souhlasím, že většina našich politiků by potřebovala nakopat ústa.
Jen se obávám, že nám (některým) spíše opět zacpou hubu porcí guláše.
:-O

Funna

souhlasím s keplerem, popsal přesně to, co si myslím…a vyjímečně musím pokárat gecca, protože AB je sice pro veřejnost „borec“, jak zatápí kolegům, ale na druhou stranu je to pěkný hajzlík a hrabka pod sebe (a i pro pár melcků udělá cokoliv), jen to dělá tak, že to umí moc dobře ututlat a jeho média o tom nepíší a nikdo o tom nemluví…ví to jen ti, co se kolem něj pohybují…

Emefej

Sorry jako, co jsme si zvolili, to máme.

briketka10

Další zpráva z idnes:
http://zpravy­.idnes.cz/pre­mier-sobotka-cssd-vladni-krize-demise-prezident-zeman-pz5-/domaci.aspx?c=A170505­_094558_domaci_jw

gecco

To je v pr..ích já nečetla Diskuzi a dala jsem
stejný odkaz, jako Ty áchjo, co nadělám :)

Od začátku Babiše nesnáším, ale Sobotka si
chce zachránit zadek. Ať dělá, co dělá nevadí.
Fandím mu víc.

mosoj

Kam se podívám, všude korupce, zlodějna, lži. Jeden bývalý ministerský předseda je před soudem, další šaškuje. Na ty před tím raději ani nemyslet. Státní úředníci kradou až se práší. Spravedlnost nikde. Volič zajímá tyto individua jenom 1 x za 4 roky. Toto je vizitka ČR, ne nějaká kulišárna na hradě.
Nicméně společnost, která dopustí aby v parlamentu či vládě byli lidé typu Kalouska, mně už tak nějak moc nezajímá. Myslím si, že máme nejvyšší procento stíhaných (bohužel jenom na oko) státních úředníků, ministrů atp.
Toto již dávno není demokracie, kterou mají všichni plná ústa.

da ny

Přiklonila bych se k názoru viz. gecco…;)
Před „odhalením“ jsou další průšvihy politiků ČSSD, divadlo na poslední chvíli…
před volbami.
Člověk se může „realizovat“ jen ve volbách a pak čekat, co z toho opět „vyleze“,
jaké umění nám zvolení předvedou..

Lát Vám nebudu, je mi to tak nějak Ganz egal …

briketka10

gecco

Nezlob se, ale pouhým omylem jsem Ti
udělila paleček, aniž bych četla odpověď
Keplera. Nezlobíš se viď, ale už ho máš :)

gecco

😉

gecco

BTW – Sobotka mne skutečně baví…
Řekl bych, že konzistence jeho názorů se stane legendou…
😉
http://zpravy­.idnes.cz/pre­mier-sobotka-cssd-vladni-krize-demise-prezident-zeman-pz5-/domaci.aspx?c=A170505­_094558_domaci_jw

gecco

Funna – já AB nepodezírám z nadměrného altruismu – to by do politiky nelezl…
😉