Avatar uživatele
Rokio

Budete mi držet palce při mojí květnové abstinenci od Odpovědi.cz?

Abstinence se bude týkat pokládání otázek a odpovídání na dotazy, psaní komentářů do diskuze pod otázkou, hodnocení otázek a odpovědí a psaní zpráv jiným uživatelům.

Pouhé prohlížení tohoto webu je OK. Jedná se o abstinenci od aktivního působení na této stránce.

Nemůžu slíbit, že to dodržím, ale udělám. co bude v mých silách, abydh to splnil.

Předem děkuji za reakce na tuto otázku a držte mi pěsti.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Ametyst před 1086 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Je mi to jedno, ale aspoň ubude, těch osobních hloupostí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Dej si půst. Snad se vrátíš s lepšími nápady. A klidně ten půst může trvat i čtyřicet dní nebo více.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Jestli to vydržíš do konce roku, tak jsi u mě frajer.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nebudu ti držet palce a ani NIC JINÉHO. Jestli si „chceš nechat něco podržet“, obrať se na tvora opačného pohlaví, protože pokud by byl STEJNÉHO pohlaví, tak by to vypadalo DIVNĚ. ;) :D :D

BTW – POKUD to uděláš (a zadaří se!), MOŽNÁ se „ti uleví“ nejen fyzicky, ale i duševně. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Jasně, tak se drž, a nashle v červnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Rokio robte podľa svojho uváženia, nenechajte si diktovať čo máte a čo nemáte robiť. Ak si chcete spraviť prestávku v „pokládání otázek a odpovídání na dotazy, psaní komentářů do diskuze pod otázkou, hodnocení otázek a odpovědí a psaní zpráv jiným uživatelům“ tak si ju spravte. Je to len a len vaše rozhodnutie.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

Nassin: Asi máš pravdu. Měl bych svéchování změnit. Mám ve zvyku dávat palec všem odpovědím, pokud to není úplná blbost, nepoškozuje tazatele, neporušuje zákony ČR, nebo se nejedná o vážnou urážku tazatele.

před 1086 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek