Rokio

Budete mi držet palce při mojí květnové abstinenci od Odpovědi.cz?

Abstinence se bude týkat pokládání otázek a odpovídání na dotazy, psaní komentářů do diskuze pod otázkou, hodnocení otázek a odpovědí a psaní zpráv jiným uživatelům.

Pouhé prohlížení tohoto webu je OK. Jedná se o abstinenci od aktivního působení na této stránce.

Nemůžu slíbit, že to dodržím, ale udělám. co bude v mých silách, abydh to splnil.

Předem děkuji za reakce na tuto otázku a držte mi pěsti.

Odpovědi
elkon

Je mi to jedno, ale aspoň ubude, těch osobních hloupostí.

Kelt

Dej si půst. Snad se vrátíš s lepšími nápady. A klidně ten půst může trvat i čtyřicet dní nebo více.

df

Jestli to vydržíš do konce roku, tak jsi u mě frajer.

aliendrone

Nebudu ti držet palce a ani NIC JINÉHO. Jestli si „chceš nechat něco podržet“, obrať se na tvora opačného pohlaví, protože pokud by byl STEJNÉHO pohlaví, tak by to vypadalo DIVNĚ. ;) :D :D

BTW – POKUD to uděláš (a zadaří se!), MOŽNÁ se „ti uleví“ nejen fyzicky, ale i duševně. ;) :D :D

Ametyst

Jasně, tak se drž, a nashle v červnu.

led

Rokio robte podľa svojho uváženia, nenechajte si diktovať čo máte a čo nemáte robiť. Ak si chcete spraviť prestávku v „pokládání otázek a odpovídání na dotazy, psaní komentářů do diskuze pod otázkou, hodnocení otázek a odpovědí a psaní zpráv jiným uživatelům“ tak si ju spravte. Je to len a len vaše rozhodnutie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

Rokio

Nassin: Asi máš pravdu. Měl bych svéchování změnit. Mám ve zvyku dávat palec všem odpovědím, pokud to není úplná blbost, nepoškozuje tazatele, neporušuje zákony ČR, nebo se nejedná o vážnou urážku tazatele.