Avatar uživatele
independent

Budete hrát Účtenkovku?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1 před 2400 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Nebudu. Považuji to za formu udavačství.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Ano a s nadšením. I když nic nevyhraju, aspoň to poslouží dobré věci. Já jsem k daňovým únikům nedostal nikdy ani možnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… kdo si hraje nezlobí >>> proč ne, mám rád vše co je zadara …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Na tom se nic nehraje, jen se sbírají účtenky. Ještě jsem o tom nepřemýšlel, ale další auto by se momentálně hodilo, i když šance je velmi malá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Proč ne? Třeba mi to dlouho nevydrží, ale alespoň zkusit se to může, ne? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Ovšem. V tomto případě uplatňuji heslo „bližší košile nežli kabát,“ pročež mě zákulisní třenice o tom, koho to příjde draho a kdo to za koho zaplatí, absolutně nezajímají. Mám tu možnost a je to de facto zadarmo. Kdekdo se na mě (rozuměj: řadovém občanu) pakuje, jako bych byl bezedná kapsa, tuhle daň, támhle daň, občas i daň z daně – proč by to jednou nemohlo být obráceně?

Dopl.: jsem zvědavý, jestli to bude fungovat bez zádrhelů. V devět ráno jsem zaregistroval svou první účtenku. Je půl třetí odpoledne a u účtenky je stále status „Ověřuje se.“ To bych rád viděl – uvidím, jak to systém bude stíhat, až se to rozjede ve všední dny (dnes je neděle) a budou tam deseti- a statisíce, ne-li miliony, účtenek denně.

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
independent

Sbírají se účty, ale počítá se jen ten který si zaregistruješ­. Drape

před 2400 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek