Budete hlasovat v anketě Zlatý slavík?

slavikmattoni­.seznam.cz
Doplňuji:
ad.Dr.Axl- ten link funguje i tak, mám to vyzkoušené :))

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne. Podobné soutěže a hodnocení jsou lehce zmanipulovatelná. Nevím, proč bych se toho měl účastnit

Další odpovědi
hanulka11

ne – nezůčastňuji se takových věcí ,protože je ani nesleduji

manon

Ještě nikdy jsem nehlasovala a nebudu. Ovšem Mistrovi (ač tahle hudba není můj soudek vína), předem gratuluji :D

ten který je

Hlasovat nebudu.Sleduji rockovou scénu.

Natty*

Ne, nesleduji Zlatého slavíka. Jen se vždy informuji, kdo vyhrál, abych byla v obraze:-)

anonym

Sleduji, ale nehlasuji.
(Bývá dobrým zvykem editovat link ve funkčním tvaru – viz zdroj).
Doplňuji:
ad tazatelka – možná se ti rovnou otevírá, jenže výhradně pro tazatele, je-li přihlášen. Pro veškeré ostatní uživatele je neotevíratelný.
Musel by být modrým písmem a po najetí kurzoru by se editoval jako podtržený, aby bylo provázání na net.
Zkus se sama odhlásit a ověřit si to jako neregistrovaný uživatel.
(Obdobný omyl se ti přece stal i včera):
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zaclente-typickeho-cecha#discussion

Zdroj: http://slavik­mattoni.seznam­.cz/

anonym

Nikdy jsem nehlasovala, tak nebudu ani tentokrát.

Bedy

Pokud se za hlas neplatí, tak hlasuji. Sice to je celkem snadno zmanipulatelné, zvlášť, když je to přes internet, ale co už…
Doplňuji:
Ale v anketě Zlatý slavík hlasovat nebudu, 6Kč vážně nebudu utrácet. To si radši minutu a půl popovídám s příbuznými na Slovensku.

Ar

Ne , halsoval bych jen kdyby „kandidoval“ Rudy Kovanda :)

anonym

Nebudu, jelikož vyhraje ten, který by to vůbec, ale vůbec nečekal. Bude se tvářit velice překvapeně a výhru, tedy toho ptáčka si uloží do své sbírky ptáčků :DD

briketka10

nebaví mě, když vyhraje vždycky jen Gott a Bílá, kterou nesnáším
jen ji vidím, nebo slyším přepínám jenže vona je skoro všude :((

radce

Ne, zbytecna ztrata casu, stejne je to podplacene…

anonym

Hlasoval jsem jenom jednou, a to v tom roce, kdy poprvé zazářili Eva a Vašek (hlas jsem dával jim).Ale když pak je vyřadili z hlasování, že prý hlasy byly zmanipulované, tak od té doby už nehlasuji a NIKDY HLASOVAT NEBUDU.

Angi

myslim že hlasování je stejně k ničemu.. tak či tak to vyhraje Gott s tim jeho „Vůbec jsem to nečekal“, kterýho ke všemu totálně nesnášim :/

anonym

dtto sis jako uživatelka ověřila před hoďkou u cizí otázky – viz odkaz:
http://www.od­povede.sk/otaz­ky/poznate-nektere-zpevacky

anonym

Nechápu proč neustále prudíš? No tak nefunguje a co? ti nedala či co, že seš tak protivnej?