Kepler

Budete dnes v noci vyhlížet Perseidy?

Předpověď počasí je velmi nadějná! O nadcházejí noci budou ve svém vrcholu. Bude však třeba vyhledat místo s minimem světelného smogu.

Nejlepší odpověď
orwell

Už leštím brejle, ale zatím vidím kolem sebe na obloze hodně kumulů, tak snad to vyjde.

Další odpovědi
marci1

Zkusím. Škoda že nejsem na horách, tam by to bylo nejlepší. Krásné divadlo meteorů za hodinu, i když pro jednoho sledujícího to znamená max. pár desítek "slz"za hodinu, jelikož nevidíme všechny meteory po celé obloze. Uvidíme, jestli uvidíme. 🙂