Avatar uživatele
zjentek

Budete dnes po půlnoci pozorovat geminidy?

Měsíc je téměř v novu, takže super… bomba.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone, successful před 1222 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Rád bych, ale je zataženo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Ne, protože se o astronomii nezajímám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ne, neni nic vidět

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Popravdě na mne „přišly roupy“ a MNOHEM raději než čumět na geminidy bych se „geminidil“ s nějakou příjemnou babuchen. Ale dobrý, zítra pondělí, ono mne to JISTĚ přejde. ;) :D :D

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdybych nemusela vstávat do rachoty ve 4:30, určitě bych na to čuměla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Sambo ahóój… (; … tak ses měla čumět cestou na galeje, nebo do gulagu, či kam to chodíš v tu dobu… vždyť létaly do čtvrté a tomu věř, že nějakýho opozdilce bys klidně zahlídla i před pátou v nějaký zapadlý díře na zastávce trolejbusu, kde není moc světla. (; D; D;

před 1221 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zjentek, já bych i vstávala, jako normální lidi, ale všechno mi ráno dlouho trvá. To máš wc, cvičení, snídání, sprchování, vysoušení těla i vlasů, kulmování, malování, přehrabování šatníku, botníku, telefonování, vykecávání, drbání, a znova česání, pak se dvakrát ještě převlíknu, protože to, co mám na sobě je fakt děsný, pak si ještě něco zapomenu, takže se vracím, pak si vzpomenu, že jsem nenakrmila kočku, pak zas musím hledat klíče, nabíječku…no tak teda mi řekni, kdy bys teda vstával ty. Mám prostě hrozně těžkej život, chápeš?

před 1220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

eplere, u nás ani ne, ale pro změnu je zatím mlha jako v Rákosníčkovi, tak uvidíme později, no.. (;

před 1222 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek