zjentek

Budete dnes po půlnoci pozorovat geminidy?

Měsíc je téměř v novu, takže super… bomba.

Nejlepší odpověď
Kepler

Rád bych, ale je zataženo.

Další odpovědi
Rokio

Ne, protože se o astronomii nezajímám.

Drap

Ne, neni nic vidět

aliendrone

Popravdě na mne „přišly roupy“ a MNOHEM raději než čumět na geminidy bych se „geminidil“ s nějakou příjemnou babuchen. Ale dobrý, zítra pondělí, ono mne to JISTĚ přejde. ;) :D :D

anonym

Kdybych nemusela vstávat do rachoty ve 4:30, určitě bych na to čuměla.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Sambo ahóój… (; … tak ses měla čumět cestou na galeje, nebo do gulagu, či kam to chodíš v tu dobu… vždyť létaly do čtvrté a tomu věř, že nějakýho opozdilce bys klidně zahlídla i před pátou v nějaký zapadlý díře na zastávce trolejbusu, kde není moc světla. (; D; D;

anonym

zjentek, já bych i vstávala, jako normální lidi, ale všechno mi ráno dlouho trvá. To máš wc, cvičení, snídání, sprchování, vysoušení těla i vlasů, kulmování, malování, přehrabování šatníku, botníku, telefonování, vykecávání, drbání, a znova česání, pak se dvakrát ještě převlíknu, protože to, co mám na sobě je fakt děsný, pak si ještě něco zapomenu, takže se vracím, pak si vzpomenu, že jsem nenakrmila kočku, pak zas musím hledat klíče, nabíječku…no tak teda mi řekni, kdy bys teda vstával ty. Mám prostě hrozně těžkej život, chápeš?

zjentek

eplere, u nás ani ne, ale pro změnu je zatím mlha jako v Rákosníčkovi, tak uvidíme později, no.. (;