jsemjá

Budete dnes doma, nebo někam půjdete?

Jen tak se ptám. Dneska bude oddychový den s vedrem. Kam tedy dnes půjdete?

Nejlepší odpověď
Drap

Uvidíme

Další odpovědi
Rokio

Dnes jsem byl se členem domácnosti na exkurzi v pivovaru a v podzemí. Také jsem byl s ním v Kauflandu a za chvíli půjdeme do nemocnice.

paul1

Budu doma, probíhá zápas o seno, tak průběžně stále trochu pokosím a suším. Jsem asi tak ve 2/3 louky, co máme vzadu na pozemku. Musím být doma, abych seno uhlídal, aby nenamoklo. Mám ho na foliích, takže je manipulace s ním poměrně rychlá, když hrozí bouřka, dám pryč zábrany proti větru (gumové pásy z panelárny) a odtáhnu folie pod přístřešek

marci1

Jako téměř každý den-do lesa. Včera tam bylo plno veverek! 🙂

briketka10

Chystám se na sekání trávy.
Teď čekám až mi uschne prádlo.
Krásný počasí akorát na plavky jupíí..
Na večer mám připravenej seriál :)