Budete adoptovat Řeka na dálku za 500 Eur měsíčně??

Bude za Tebe dělat všechno, na co Ty nemáš čas : Spát do 11.00 dopoledne,

chodit za Tebe na kávu, držet několikahodinovou polední siestu, večer

sedět dlouho v restauraci.....

Já ho adoptoju a budu mít po starostech. Teď můžu makat od rána až do večera!!.

Asi zainvestuju a vezmu si dva, kdyby mně náhodou jeden onemocněl…
Díky za koment.......

Nejlepší odpověď
hanny 2

To je fakt vtipný.Ale proč ne – von bude tlustej a já konečně zhubnu!

Další odpovědi
JájsemRaibek

Ne, ale na dálku ho nakopu do …

lexx

dej pokoj…kdo adoptuje mě až tu u nás lehne v troskách ?

bolak

Za 500€ měsíčně ho klidně adoptuju, ale musí mi to posílat hned prvního v měsíci.