RyuzakiKate

Budeme se nacházet v časoprázdnu?

Pokud jsem to dobře pochopila, tak se má dnes v noci měnit čas. Když se nad tím tak zamyslím, tak ve třetí hodinu ranní se bude vracet o hodinu zpět – nebudeme se tedy mezi druhou a třetí hodinou nacházet v časoprázdnu? :)

Nejlepší odpověď
arygnoc

viete, ono aj meter v predajni kobercov má 99 cm.

a čas je vlastnosťou vesmíru, bez ktorej by neexistoval (aspoň ten nám známy vesmír), takže nejakého vákua (ktoré neexistuje) sa nebojte.

Další odpovědi
kapka

Jo a přijou časožrouti http://www.csfd­.cz/film/4428-casozrouti/ a sežerou mě, čekám tady na to, za deset minut je po mě. Sbohem Odpovědi.cz :( :DD

anonym

Ne. Čas si totiž běží bez ohledu na to, že si někteří lidé vymysleli jeho posouvání. Patří mezi zákonitosti, kterým člověk poroučet nemůže.