Jojo, Joe Biden (Demkratická strana) a snaha o přílišnou korektnost. Další body pro Republikánskou stranu.

Takto lze rezignovat na všechno, přepsat všechny řádky. Ale ono to chce někdy odstup a zdravou úvahu. Nemám nic proti kritickému nahlížení vůči historii, ale tohle toto není.

Pepa25

Inu předvolební kampaň, to padají vždy perly 🙂 Konečně i něco od Bidena, Trump „perlí“ každou chvíli …

Tomáš1234

Pokud má nezvratný důkaz o tom, že to byl někdo jiný, tak ať se to přepíše. Pořádek musí být. V opačném případě mu přeji, ať ho Trump rozseká :)

Kepler

To není nic nového, každý si vykládá dějiny a fakta, jak mu to vyhovuje. Je vynálezcem bleskosvodu Franklin, nebo Diviš? Mnohdy taky jde o práci více nezávislých vynálezců. Na druhé straně je známo, že Edison si rád přisvojoval práci jiných lidí, ať už ze svého týmu, nebo mimo něj. A děje se tak dodneška. Pokud by se mělo spravedlivě učit o vynálezcích žárovky, pak by se mělo zmiňovat o všech zúčastněných.

Hufnágl

Už se přepisovaly učebnice historie, a já jako starší jsem to nepobral a už vůbec ne nějakého Edisona. Svítí žárovky? Svítí a je jedno kdo je vynalezl.