Drap

Budeme mít již brzy zravotnictví na stejné úrovni jak na západě ?

třeba takovéto ?
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/292619-stovky-britskych-pacientu-umiraly-v-nemocnicich-bez-vody-a-jidla-nekteri-pili-vodu-z-vazy.html

Nejlepší odpověď
Lucijej

Nestraš!

Další odpovědi
anonym

Vždy a všude je to „jenom“ o lidech. Naše zdravotnictví je se světem srovnatelné. Jsou lépe a také často hůře vybavené kliniky než v ČR.
O vyhladovění pacientů jsem u nás ještě neslyšela. Jsme ale národ, který se v západní kultuře zhlíží, tak je docela možné, že se něco takového stane velkou módou. Do nemocnice už nevkročím bez rohlíku v kapse a petkou vody pod paží.

anonym

Zatím na takovéto úrovni nejsm, ale blížíme se k tomu.Protože už i u nás převládají peníze nad potřebami pacientů.
Za komunistů moji 85ti letou babičku operovali na endoprotézu, v dnešní době mé matce nechtěli operovat koleno(nový kloub) dokud nezaplatila 5000 sponzorský dar nemocnici.3 roky ji nechali čekat (nechtěla zaplatit) až pak už bolestmi nemohla vydržet, zaplatila a do měsíce měla operaci.
Stále více se takto budou chovat všechny nemocnice, protože pojišťovny nemají peníze (tunelují se).

anonym

Ono už je. Vždyť se podívej jak draze platíme i přesto, že máme méně financí než němčouři!