Complex

Budeme házet klacky a kameny ve 3. světové válce?

Odpovědi
Kepler

Jo, něco v tom smyslu řekl Albert. E.
Částečně měl pravdu, ale týkalo by se to až čtvrté války. V té třetí bychom se vzájemně zlikvidovali a těm zbytkům přeživších by pak zbyly jen ty klacky. Války se ale NIKDY NEVZDÁME, hlavně že já přežiju a zabiju to toho otravného souseda! Holt, Homo Sapiens Sapiens.

Edison

To až v té 4. Einsein řekl, že neví, čím se povede třetí, ale že čtvrtá klacky a kameny.

Mp2

No vzhledem k tomu, že při dnesnich technoligiích se dostaneme do situace „buďto já, nebo nikdo“
Tak spíše myslím, že když někdo nebude moct vyhrát, tak alespon zničí uzemi tak, aby na něm nešlo žít. Otrávi atmosféru atd..

Takže bych spíš řekl, že tanky, letadla a zbraně proti chemické cálce budou kničenu.
Spiš to bude válka, která začne klasickými zbraněmi..
Ale skonči dálkově řizenými bezpilotnimi letouny a drony , které budou střílet a shazovat bomby..
Takže do tohi chemkcně zbraně a rušen signálu.. Například radioaktivni spad by rušil skgnál a drony by nešlo ovládat.

Asi by to bylo ještě horší.. :)

Spíš by se to šiřilo i ve vidě a potravinách . A urcite by to mohlo byt vetsi svinstvo nez jake vych dokazal vymyslet.