Budeme gratulovat geOrgovi ještě dalších 21 dnů? Bude o to víc zlatý?

Doplňuji:
IceT – dvakrát to bylo před těmi 21 dny. To jsem měla problém s tím, že jsem gratulaci nenašla, právě já. Proto si to tak dobře pamatuji.
Třikrát gratulovat a navíc po třech týdnech už je trapné a nikdo mi nevymluví, že ne.
Navíc jsem přesvědčená, že tohle by Briketka ze zřetele určitě nikdy nepustila. A o tři týdny? No to už vůbec ne.

Nejlepší odpověď
Andělé

Ocko,co je na tom trapného?
Skutečně trapné tu je neustálé napomínání za chyby a překlepy uživatelů a hlídání jejich bodování. V tom já vidím neskutečnou trapnost!
Raději stokrát pogratuluji,než bych měla neustále někoho za něco napomínat!

Další odpovědi
iceT

Raději dvakrát než vůbec.....
Doplňuji:
No,vidíte,já si zase nepamatuju,že bych geORgeovi tenkrát gratulovala,ale našla jsem to,máte pravdu.

anonym

Pro všechny zapomětlivé a tápající, viz všechny 3 odkazy:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/gratuloval-uz-nekdo-georgeovi-ke-zlatu-vse-nejlepsi-a-at-se-ti-mezi-spickami-dari
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ge0rge-ma-zlaty-rad-pojdte-mu-gratulovat-huraa
Ad ocko, samas přála duplicitně, takže jsi jen upozornila na vlastní přehlédnutí, čímž se ocitáš v poněkud diskutabilní pozici při glosování téhož přehmatu, byť po třetí.
Jinak je to jednoznačně přehmat, při důslednosti, by musel admini smáznout už tu duplicitu po prvé.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bylo-blahoprano-ge0rge-vi-pokud-ne-ja-to-napravuji-a-gratuluji-ke-zlate

Damiana

Máš recht Očko! Já také gratulovala a dokonce dvakrát.
Tak co říct? No jedině snad – do třetice všeho dobrého…
Doplňuji:
Popřát nebo poděkovat – byť několikrát, mi ještě nikdy trapné nepřišlo. Zejména, když se všude buzeruje ostošest. Holt, nová doba.

pizlicka

a takova moudra zena ses mi zdála.treba desetkrat.proste to přejdi a nevsimej si toho,vypada to,jako bys zavidela.

johana 56

Aco Váš dotaz před 26 dny?

anonym

Ad pizlicka II – ještě jsem opomenula tu Tvou dedukci, že to vypadá, že závidím…
Mohla bys být konkrétní a napsat mi co? GeOrga si vážím a také jsem to dost unáhleně vyjádřila. Barbakan je fajn a vtipný člověk. Jen nevím, co bych měla závidět jemu.
Pokud to ovšem nebereš tak, že závidím úplně všem úplně všechno. Je apríl, jo asi jsi trefila hřebík na hlavičku, pizlicko.
Moudrost ještě neznamená neomylnost. Na tu nemá patent opravdu nikdo. Spíš je dost velký kus umění přiznat si, že se může zmýlit opravdu každý. Tedy i „moudrá žena“. Jenže jenom člověk skutečně moudrý dokáže i ze svých chyb vyvodit závěry a nezametá je „pod koberec“.

anonym

Ad pizlicka – co se zdá, bývá často jenom sen. Pokud jde o přání s odstupem 21 dnů, je to hloupost a vůči tolik oslavovanému již netaktnost.
No a za Vaše názory na svou osobu ...... jaksi zodpovědná nejsem. Pokud udělám chybu ( a já ji před těmi 21 dny skutečně udělala), tak se nehodlám tvářit jako paní dokonalá a hrát si na něco (někoho), co nejsem. Dvojí metr? Ano, ten skutečně mám. Jsem ke druhým podstatně shovívavější, než k sobě samé. Já sobě své přehmaty a chyby neodpouštím. Komunita Odpovědí.cz na to může pozapomenout. Já ne.
Taky jsem se mohla zapojit a blahopřát znovu a dostat body. Zdá se mi to ale zbytečné a hloupé, trapné hlavně vůče GeOrgovi.
Chceme, aby tento server měl nějakou úroveň, nebo je nám lhostejno, kam se jeho úroveň propadá?

anonym

ad ocko, tvůj poslední příspěvek je jadrný a vpravdě úderný.
Takže shrňmež – 3. gratulace je trapná a jen přispívá k degradaci zdejší úrovně.
Každý soudný člověk to cítí a netřeba rozebírat vnitřní postoje a motivace.
Vezměmež si toliko ponaučení a pokusme se propříště vyvarovat podobným excesům. Howg!

anonym

Ad Dr. Axl: trochu už mne snad znáš a víš dobře, že kdyby při mém přehmatu před 3 týdny nebylo okamžitou reakcí tolik odezev ze strany dalších zapomětlivých gratulantů, tak bych svou „otázku“ nechala smazat.
Nepleť si mou tehdejší nepozornost a špatnou orientaci s něčím, co se tu odehrálo dnes. Proč po 21 dnech reagovali na takovou výzvu právě Ti, co před 21 dny geOrgovi gratulovali?
Z Briketčiny odpovědi je to jasné, k tomu nelze nic dodat.
Pokud jsem na něco upozornila, tak ne tolik na svou 3 týdny starou chybu , ale na společenskou botu, u které by projít nemělo, že se vůbec vyskytla a navíc za ni někdo sbíral znovu body.
Buď tak hodný a formuluj své výtky správněji. Na podnětnou kritiku budu reagovat jinak. Toto je ze Tvé strany úlet podobný tomu barbakanovu.

anonym

Ale ocko, možná jsi zdatný polemik, ale záměrně opomíjíš logiku a význam v podtextu.
Jednak je to komentář spíše pro ostatní, zároveň narážka na mlčky trpěné nešvary s očividným sbíráním bodů.
Ale především ošidná hranice mezi oním pověstným dvojím metrem.
Např. je tu jedna pravidelně upozorňující uživatelka na nepravosti.
Pokud ovšem sama ujede, je to o to křiklavější než u běžných a chybujících prosťáčků.
Použít slůvko úlet či dokonce mne srovnávat s bezbřehou nekázní barbakana je, eufemisticky řečeno, značně nadsazené a zcela neadekvátní.
P.S. Máme tu cca 3 roviny komunikací –

  1. Obecná, v povšechné rovině komunity.
  2. Užší, pro zasvěcené a aktivnější, či spojené jak zájmy nebo třeba pomyslným klubem.
  3. Osobní a adresná přes kontakty zde, případně na přímo v mailech mimo Odpovědi.

(V tomto komunikačním kanálu se ti dostane záhy vysvětlení, abychom nemátli místní aktivisty).