autacek

Bude zastavena městská hromadná doprava, či vyřazeny vozy s přepravní kapacitou nad 100 osob?

Pokud ne, pak mi není jasné, proč se zavírají kina, divadla, atd.???

Odpovědi
Mc Merkurion

… že tobě a podobným ( například Hrušínskýmu z divadla na Jizerce) to není jasné je pochopitelné, a právě díky tomuto nepochopení se může stát, že přijdou ještě drastičtější opatření … jak může někdo srovnávat služby se zábavou je až s podivem …

dubraro

Možná ano. Podle vývoje situace se bude dělat to, co je třeba.