larios22

bude z toho monokl?

včera jsem se v noci docela uhodil do židle. trefil jsem lícní kost a ted to mám docela napuchlé ale žádný monokl tam není. může se ještě objevit? protože mám za 3 dny půlkolonu a nechtěl bych mít monokla :D
Doplňuji:
mám to fialové jenom z toho místa kde tečkou slzy :D jinak to mám tak do žloutla

Odpovědi
LADIS

Většinou se v takových případech objevuje modřina až když to splaskne, ale někdy také se neobjeví vůbec. ;)

iceT

Kup si heparoid a udeřené místo si namaž několikrát za den.Mast funguje proti vytvoření modřin a rychlejší léčbě.