e1232851@trb

Bude Volkswagen měnit motory v autech s podvodnýma hodnotama emisí?

Nejlepší odpověď
gecco

Určitě ne…
😉
Asi vyplázne nějaké to odškodnění finanční, možná rozdá pár ´bonusových´ aut, skoro jistě změní programování řídící jednotky*) – ale měnit motory nebude určitě…
___
*) a to bych si dělat určitě nenechal
___
BTW – VolksWagen…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Proč by měnili motory? Podvod je v řídící jednotce, nikoliv v motoru.

cukrar

Koho zajímají hodnoty emisí? Žádný kupec nekupuje vozidlo, dle hodnot emisí. Určitě se motory měnit nebudou, není důvod.