ten který je

Bude vám také chybět?

Zemřel výtvarník Adolf Born.
http://kultura­.zpravy.idnes­.cz/zemrel-adolf-born-0zm-/vytvarne-umeni.aspx?c=A160522­_111017_vytvar­ne-umeni_aha

Pan Born byl už jedním z mála žijících umělců který uznával čest a slušnost.R.I.P.

Nejlepší odpověď
briketka10

Určitě mi chybět bude. Jeho tvorba byla pro něj
tak charakteristická, jako pro kytaristu struna.

Další odpovědi
annas

Uvědomila jsem si, jak ten čas letí.

Skončila jeho pozemská pouť a ve „věčném lovišti“ se setká třeba s kamarádem Milošem Macourkem, který ho předešel.

Už mu Mach a Šebestová nikdy nezavolají, ani kouzené sluchátko nepomůže. Zůstanou stále nesmrtelní stejně jako pan Born, který je vytvořil.

Pane Borne, díky nejen za ně … Čest Vaší památce …

Kepler

Ano, je to tak. Jeden z mála výtvarníků, který mi utkvěl v paměti. Byl velice originální.

marci1

Bude mi chybět. Odešel, ale jeho dílo zůstává dál. Stále si jej budeme připomínat. ☹♥

Drap

Ano bude, mám rád jeho kresby.

zjentek

„chybět“ nevím, ale určitě vzpomenu. Vlastním jedno jeho originální dílo a čert ví, jestli se teď nezmění cena.

anonym

A.B. sice znám, ale chybět mi nebude.