zjentek

Bude v rámci zachování dobré psychické kondice uživatelů lepší zde pokládat otázky okolo bazénu či zebry pro chodce?

Někteří uživatelé zde mají celkem zajímavé dotazy z oblasti psychického zdraví, co myslíte?

Odpovědi
Rokio

Pro mě je nejlepší pokládat otázky ohledně přechodu pro chodce, protože si tím nádherně ulevím a upustím tak ventil.

Disraeli

Tvl, větší spammer než JK s jeho 100+ účty o bezpočtu otázek (na které si i sám odpovídá), tobě k tomu stačí jeden. 😂

elkon

Smysluplné dotazy jsou jistě na místě. Hovadiny si schovej do hospody, tam je to jedno.

zjentek

Rokio, jjj, chápu.