Vojta Fidra

Bude v nabídce DVB-T2 vysílat kanál Markíza international?

DVB-T2

Nejlepší odpověď
annas

Všechny stanice se postupně převedou na nový systém. Markíza International je momentálně málo sledovaná,.

Možná za úhradu poplatku.

Jak je to v současnosti.

http://www.ra­diotv.cz/p_tv/sky­link-znovu-nabizi-ceske-i-slovenske-programy-pres-jednu-dekodovaci-kartu/

Další odpovědi
cochee

Pokud je Markíza Intl. teď přítomna v některém MUXu, pak téměř jistě ano. Pokud není, je to na vážkách – může být a nemusí.

covarick

Nám Markízu z o2 nabídky vzali už tak před rokem :/ . Myslím si, že dostupnost nebude souviset s přechodem na DVB-T2, ale především s nabídkami TV providerů.