Bude v budoucnu odstranění tetování levnejší než doteď?

Zajímalo by mě,jestli se dá očekávat že budoucnu bude tetování levná záležitost přece všichni nemají miliony a desetitisíce na odstranění …co jsem četl tak nejlevnější způsob nabízí fakultní nemocnice ostrava http://www.fno­.cz/centrum-plasticke-chirurgie-a-chirurgie-ruky/cenik-placenych-sluzeb děkuji

Nejlepší odpověď
Smackdown

No to můžeme jen doufat, jestli to bude levnější, taky přemýšlím co je lepší jestli odstranění nebo upravění tetování.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… všichni totiž maj rozum a váží si svojeho těla >>> kdo ne, ať platí!